CS GO Başlatma Seçenekleri 2023


CS GO Başlatma seçenekleri ile birlikte hem fps değerlerinizi arttırırken hem de oyundan alacağınız zevki, kaliteyi arttırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Online bir oyun olduğundan dolayı CS GO’da ne kadar yüksek fps alırsanız rakibinize karşı avantajınızın eğer aim kaliteniz de iyi bir seviyede ise o oranla artıyor. CS GO fps arttırmak için de sadece oyun içi görüntü ayarlarını düşürmemiz yeterli kalmıyor. İşte burada oyun içerisinde ve öncesinde yazdığımız ve FPS değerlerimizi arttırmaya işe yarayan kodlar devreye giriyor. Hem monitörünüzün hızından tamamen faydalanmayı hedeflerken hem de alabileceğiniz en yüksek fps değerlerini almaya da yardım ediyor.

İlginizi Çekebilir: CS GO Ağına Bağlanılıyor Hatası 2023

Hadi gelin hem CS GO başlatma seçenekleri ile tanışın hem de fps değerlerinizi arttırın.

CS GO Başlatma Seçenekleri

  • -novid

Bu kodu yazdığımız zaman oyunun açılışında animasyonuyla birlikte gelen CS:GO logosunu kaldırarak oyununuzun daha hızlı açılmasını sağlıyor. Eğer maçtan düştüyseniz geri bağlanmak istiyorsanız veya o an maç girmek istiyorsanız oyunun daha hızlı açılmasını sağlıyor.

  • -high

Bu kodu yazdığımız zaman ise bilgisayarımızın işlemcisinin önceliğini CS GO için vererek daha yüksek fps almanızı sağlıyor. Şahsen güçlü bir bilgisayarım var ancak hala tam olarak en iyi FPS değerlerini almak için bu kodu yazmam gerekiyor.

  • -nod3d9ex1

Eğer maç içindeyken yani CS GO oynarken çok fazla alt+tab atmanız, sürekli internetten bir şeyler bakmanız, ayar yapmanız gerekiyorsa bu kod hayatınızı kurtaracak. Çünkü bu kod ile birlikte alt+tab animasyonunuz hızlanacak ve masaüstü ile oyun arası geçişiniz çok hızlanacak.

  • +cl_forcepreload 1

Siz oyuna giriş yaparken, oyunun havuzunda bulunan haritaların indirilmesini sağlar. Bu kod ile birlikte haritalar önceden indiği ve hazır hale getirildiği için oyuna, maça bağlanma hızınız oldukça artacak daha hızlı oynamaya başlayacaksınız.

  • +fps_max 0

Bilgisayarınızın gücü ne kadar FPS almaya yetiyorsa o kadar FPS almak istiyorsanız bu kod size göre. Çünkü fps_max 0 koduyla birlikte oyuna FPS değerlerini serbest bırakmasını söylüyorsunuz ve bir kısıtlama olmadığından alabileceğiniz en yüksek fps değerlerini alıyorsunuz.

  • +cl_showfps 1

Eğer ortada kocaman duran net_graph kodundan gözünüz sıkıldıysa veya daha farklı bir şeyler arıyorsanız bu kod size göre. cl_Showfps 1 kodunu CS GO başlatma seçenekleri kısmına yazarsanız oyunun sol üstünde ufak şekilde aldığınız fps değerlerini görebilirsiniz.

  • Mat_queue_mode 2

Bu kodu iyi ve kötü demeden bütün bilgisayarlarda yazılması, kullanılması gereken bir kod. İşlemcinizin çekirdeklerini optimize ediyor. Oyunda FPS değerlerine en çok etki eden kod.

 

Yukarıda sizler için sıraladığım tüm başlatma seçenekleri oyunda aktif edip öyle girin. Bu sayede hem her kodda açıklamasını verdiğim işlemleri gerçekleştirmiş olacağız hem de daha rahat oynamaya başlayacaksınız.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Sahin
Yazar
Şubat 20, 2023
495 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Bilgisayar
[ÇÖZÜLDÜ] FPS Drop Neden Olur? FPS Drop Çözümü 2023
God Of War Sistem Gereksinimleri
Steam İndirimleri 2023
CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?