CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?

CS GO’da Bunny yapmak için belli başlı taktik ve kod vardır. Bu yazımızda sizlere cs go bunny kodu nasıl yapılır sorusuna çözüm yolu sunacağız.

Bilindiği üzere CS GO (Counter Strike: Global Offensive), 21 Ağustos 2012 yılında piyasaya sürülmüş eski Counter Strike serisinin son çıkan oyunudur. Kısa sürede milyonlarca oyuncuya sahip olan CS GO eski popülerliğini hâlâ kaybetmeden oyun sektöründe emin adımlarla ilerliyor. Eski Counter Strike serilerinde de olduğu gibi CS GO’da da belli başlı kodlar ile oyun içerisinde farklı farklı hile gibi gözüken fakat hile olmayan kodlar vardır. Bu kodlardan birisi de oyuncuların oldukça fazla kullandığı Bunny Kodu’dur. Öncelikle Bunny’in ne olduğunu açıklamakta fayda var.

cs-go-bunny-kodu-nasil-yapilir

CS GO Bunny Kodu Nedir?

Bunny Kodu genel olarak bir oyuncunun hiç duraksamadan sürekli zıplayarak hızlı gitmesini sağlayan bir koddur. Bazı sunucularda Bunny için yapılmış parkur tarzı alanlar da vardır. Fakat normal sunucularda bu kod birçok oyuncu tarafından hile olarak sayılıyor. Bu kodu sadece CS GO sunucularında ve bunny’e izin veren sunucularda yapmanızı öneririz. Aksi halde sunucular dışında herhangi bir modda (Rekabetçi vs.) bu kodu kullanırsanız ban yeme ihtimaliniz %100’den fazla olacaktır.

CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?

  • CS GO’da Bunny Kodunu açmak için öncelikle oyuna girin.
  • Ardından Esc tuşunun altındaki tuşuna basın.
  • İlk olarak buraya sv_cheats 1 yazarak hile kodlarını aktif hale getiriyoruz.
  • Daha sonra yeniden konsola gelerek yazı kutucuğuna Bunny Bhop’u açmak için sv_autobunnyhopping 1 yazıyoruz ve Enter’a basıyoruz.
  • Artık Bunny kodumuz çalışır duruma gelmiştir.

CS GO’da Bunny yapmak için sadece üstte belirtilen kodları yazarak Bunny yapamayabilirsiniz. Ayrıca Bunny için bazı taktikleri de öğrenmiş olmanız gerekmektedir. Örneğin W, A, S, D tuşları ve Fare ile yapılan taktikler Bunny için oldukça önemlidir. Bu taktikleri Youtube’daki videolardan izleyerek öğrenebilirsiniz.

Eğer CS GO’da Oyun Arayanlar bölümünde sorun yaşıyorsanız buradaki yazımızı okuyarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 1 Yıldız: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir