CS GO Oyun Arayanlar Gözükmüyor


CS GO oyun arayanlar gözükmüyor sorunu şu anda birçok oyuncuyu rahatsız etmekte. Bu durum aslında global kaynaklı bir hata olsa da kısa zamanda çözüleceğini düşünüyoruz.

CS GO oyun arayanlar kısmında son zamanlarda oyuncular hata alıyor. Oyuncular bazen kendi düzeyindeki oyuncuları göremiyorken bazen de kendi rütbesinden kat kat yüksek rütbeli oyuncuları görüyor. Bazı oyuncularda ise oyun arayanlar kısmında hiçbir şekilde diğer oyuncular görünmüyor. Bu sorun aslında global sorun olarak tanımlanıyor.

CS GO Oyun Arayanlar Gözükmüyor Çözümü

CS GO oyun arayanlar gözükmüyor
CS GO Oyun Arayanlar Gözükmüyor Sorunu

Normal olarak arama kısmında arama yapıldığında Türkiye içerisindeki oyuncular karşımıza çıkıyor. Fakat bu durum bazen farklılık gösteriyor ve Rusya gibi ülkelerden de oyuncular gözüküyor. Bazı oyuncular ise arama yaptığı zaman hiçbir şekilde oyuncu bulamıyor. Aslında bu büyük bir sorun değil. Küçük bir bug diyebiliriz.

Oyunu kapatıp açınca veya Steam adresi üzerinden CS GO’nun dosyalarını doğrulattıktan sonra sorun çözülebiliyor. Eğer bu şekilde bir sonuç alamazsanız oyunu silip yükleyerek deneyebilirsiniz. Bu çözümde işinize yaramazsa yeni gelecek olan güncellemeleri beklemeniz gerekiyor.

CS GO Oyun Arayanlar Yüksek Rütbe Sorunu

Bu konu aslında bir sorun değildir. Genel olarak sizin oyun arayanlar kısmınıza yüksek rütbeli oyuncular denk geliyorsa bu tamamen şans işidir. Ayrıca bazen de hep düşük rütbeli oyuncular denk geliyorsa bu durum tamamen karşınıza çıkan oyuncuların sürekli davet isteği atmasından kaynaklı. Bunların dışında herhangi bir sorun yoktur.

CS GO Oyun Arayanlar Yüksek Rütbe Sorunu

CS:GO eşleşmesi bazen doğru çalışmadığı için sizden çok daha yüksek rütbeli oyuncularla karşılaşabilirsiniz. Oyun odanızda yüksek rütbeli biri varsa onu atabilirsiniz. Eğer yoksa maalesef bu hatanın güncellenmesi için güncelleme beklemeniz gerekiyor.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Muzaffer Bayraktar
Yazar
Ocak 10, 2021
2.024 views
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hiç yorum yapılmamış.
Bilgisayar
CS GO Bunny Kodu Nasıl Yapılır?
CS GO Oyun Arayanlar Gözükmüyor
Cmd İle Gereksiz Dosya Silme
C Diskim Kendi Kendine Doluyor - 2 Çözüm Yöntemi