3 Dakikada Fall Guys İsim Değiştirme

Fall Guys karakterlerimize farklı isimler atanmasından dolayı Fall Guys isim değiştirme aramalarını yapmaya başladık. Ama isim değiştirmek mümkün değil.

Oyun dünyasına her geçen gün yeni eklenen oyunlar bazen bir anda popülerleşiyor. Bu oyunlardan birisi ise Fall Guys. Fall Guys isim değiştirme konusunda biraz sıkıntı çıkarsa da hâlâ popülerliğini koruyan bir oyun. İlk piyasaya sürülme tarihi 31 Temmuz 2020 olan Fall Guys, bir anda popülerleşti. Öyle ki Twitch‘de en çok izlenen oyun bile oldu.

fallguys-isim-degistirme

Fall Guys İsim Değiştirme

Fall Guys isim değiştirme konusunda bazı oyuncularda sıkıntı çıkarıyor. Öyle ki oyuna ilk girdiğinizde sistem kendi isminizi yazmanız için özellik sunmuyor ve isminizi otomatik olarak belirliyor. Bu da bazı oyuncular için büyük sorun haline geliyor. Şuanda Fall Guys’ta oyuncuların isim değiştirmesi mümkün değil. Fakat ilerleyen zamanlarda ekleneceği tahmin ediliyor. Çünkü bu kadar popülerleşen bir oyunda böyle bir özelliğin bulunmaması oyuncuları rahatsız ediyor ve ister istemez oyundan soğumalarını sağlıyor.

Fall Guys Nasıl İndirilir? Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Oyunu oynamak için öncelikle bir Steam hesabınızın olması gerekiyor. Daha sonra Steam platformundaki Fall Guys sayfasına girerek oyunu satın alıp oynayabilirsiniz. Oyunun şuan ki güncel fiyatı 38 TL olup, satın alarak hem PS4 hem de Windows işletim sisteminde oynayabilirsiniz.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit only
  • İşlemci: Intel Core i5 or AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon HD 7950
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Bir önceki konu olan 2 Dakikada Minecraft Observer Nedir? adlı konumuzu okumak için linke tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir