Oyuncu Hesabı

3 Adımda Fall Guys Nedir?

Tüm Twitchi etkisi altına alan, oyunculara birden Fall Guys nedir aramalarını yaptıran bu oyunu birde bizden dinleyin.

Fall Guys Nedir?

Fall Guys arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz online bir parkur oyunudur. Oyunu güzel yapan kısmı hem online hem de birçok komik özelliği olmasıdır. Arkadaşlarınızla parkurlardan geçerken birbirinizi itebiliyor hatta diğer oyuncuları tutup başka yerlere çekebiliyorsunuz. 31 Temmuz 2020 tarihinde piyasaya sürülen bu oyun Unity adlı oyun motoru ile yapılmıştır.

Fall Guys Ne Kadar?

Birden sevilen bu oyun için oyuncular Fall Guys ne kadar aramaları yapmaya başladı bile. Oyunu oynamak için öncelikle bir Steam hesabı oluşturup oyunu satın almanız gerekmektedir. Şuan ki güncel fiyatı 38 TL olan oyunu Steam platformundan indirip kurarak oynayabilirsiniz.

Fall Guys Nasıl Oynanır?

Oyunu indirip kurduktan sonra sistem isminizi otomatik olarak belirleyecektir. Maalesef isminizi kendiniz belirleyemiyorsunuz. Bu sorun oyuncular için bir sorun teşkil etse de şu anlık yetkililer bu konuda bir çözüm üretmiyor. İlerleyen zamanlarda bu özelliğin geleceği söz konusu olabilir. (Fall Guys isim değiştirme hakkında detaylı bilgi için linkteki makalemizi okuyabilirsiniz.)

Fall Guys Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynamak için minimum aşağıdaki değerlere denk gelen bir bilgisayarınızın olması gerekiyor. Eğer PS4 cihazınız varsa da oyunu satın alıp oynayabilirsiniz.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]
Exit mobile version