PUBG Frekans Bozucu Çanta Nedir Ne İşe Yarar?

PUBG‘ye 8.3 güncellemesiyle gelen Frekans Bozucu Çanta kullanıcılar tarafından çok beğenildi. Peki PUBG Frekans Bozucu Çanta Nedir ve Ne İşe Yarar?

Son yıllarda milyonlarca oyuncu kitlesine ulaşan PUBG’nin 8. sezonu daha bir heyecanlı geçiyor. Öyle ki oyuna yeni gelen Frekans Bozucu Çanta çoğu oyuncuların ilgisini oldukça çekti. Peki PUBG Frekans Bozucu Çanta nedir? PUBG frekans bozucu çanta ne işe yarar? ve nereden bulunur? Bu yazımızda bunlara göz atacağız.

pubg-frekans-bozucu-canta-nedir-ve-ne-ise-yarar

PUBG Frekans Bozucu Çanta Nedir?

Oyuna 8.3 güncellemesiyle gelen Frekans Bozucu Çanta ile artık mavi alanda daha uzun süre durabilirsiniz. Özellikle gezmeyi ve eşya toplamayı seven oyuncuların çok hoşuna gidebilecek bu çantanında bir sınırı var. Fakat biz, sizin bu çantayı çok iyi kullanacağınızı ve oyunda birinci geleceğinizi biliyoruz.

PUBG Frekans Bozucu Çanta Ne İşe Yarar?

Az çok PUBG frekans bozucu çanta ne işe yarar sorusunun cevabını aldınız ancak Daha da açıklayacak olursak, frekans bozucu çantaya sahip olan oyuncular çantanın seviyesine göre mavi alanın içindeyken ciddi şekilde daha az hasar alır. Bu sayede mavi alan içerisinde daha uzun süre kalarak hayatta kalabilirsiniz. Mavi alan içerisinde olduğunuzda sağlık barınıza ek bir Enerji Barı eklenir. Bu enerji barı bitmeden mavi bölgeden çıkmanız gerekmektedir. Çanta seviyeniz ne kadar yüksek olursa enerji barının düşme oranı o kadar azalır.

Frekans Bozucu Çanta Nerede Bulunur?

Frekans bozucu çantanın enerjisi tükendiğinde normal çanta olarak yine envanterinizde kalır. Bu enerji bittikten sonra tekrar doldurulamaz. Frekan Bozucu Çantanın bulunduğu oyun modları normal ve özel maçlardır. Bu çanta Karakin ve Sanhok bölgelerinde nadir dünya ganimetleri olarak bulunabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Minecraft Harita Nasıl Yüklenir? 3 Farklı Yükleme Yöntemi adlı yazımızı okumak için linke tıklamanız yeterlidir.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir