PUBG Mobile Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile Liyakat Puanı Yükseltme. Pubg Mobile Liyakat Nasıl Yükseltilir? Liyakat Puanı Neden Düşer? Pubg Mobile Liyakat Puanı Nasıl Yükseltilir? Liyakat Puanı Neye Göre Düşer, Neye Göre Yükselir? gibi konuları bu konuyu okuyarak öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile’da bulunan Liyakat Sistemi oyunculara çok fazla katkı sağlamasa da bu liyakat sistemiyle bir oyuncunun oyunu ne kadar sık oynadığını veya kurallara ne kadar uymadığını tahmin edebilirsiniz. Oyunu sıkça oynadığınız zaman liyakat puanı kazanırken, PUBG yönetimi tarafından belirlenen bazı hataları yaparsanız liyakat puanı kaybedersiniz. Bu yüzden liyakat puanı yüksek olan oyuncular genelde kurallara uyan ve oyunu sıkça oynayıp iyi sıralamalarda bitirenlerdir.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile Liyakat Yükseltmek için bol bol oyunlara girmeniz gerekiyor. Fakat sadece oyunlara girerek değil, ayrıca hatalı davranışlar yapmamanız gerekiyor. Bu şekilde sadece oynayarak liyakat puanınızı yükseltebilirsiniz. (oyunu telefonunuza indirmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.)

  • Oyun içerisinde 51-100 arasında sıralamada 1 Liyakat Puanı kazanırsınız.
  • Eğer sıralamada 10-50 arasına girerseniz 2 Liyakat Puanı kazanırsınız.
  • Ve eğer ilk 10’a girerseniz 3 Liyakat Puanı kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile Liyakat Neden Düşer?

Liyakat puanı üstte belirttiğimiz gibi hatalı davranışlar yaparsanız düşer. Örneğin kendi takım arkadaşına zarar verirseniz, takım arkadaşınızı öldürürseniz ve 3. taraf hile programları kullanırsanız liyakat puanlarınız ciddi şekilde düşecektir.

  • 3. Taraf herhangi bir hile programı kullanımı durumunda Liyakat Puanınız 60 Puan düşecektir.
  • Bir seferliğine takım arkadaşınızı öldürdüğünüzde 10 Liyakat Puanı puanı kaybedersiniz.
  • Eğer 7 gün içerisinde takım arkadaşınızı bir daha öldürürseniz bu sefer 15 Liyakat Puanı kaybedersiniz.
  • Eğer takım arkadaşınızı yine öldürürseniz bu sefer 30 Liyakat Puanı kaybetmiş olursunuz.

Bir diğer konumuz 4 Farklı Site ile Minecraft Skin Nasıl Yapılır? adlı konumuzu incelemek isterseniz linke tıklamanız yeterli. Ayrıca Facebook Hesabımızı takip etmeyi unutma!.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 0 Yıldız: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir