Oyuncu Hesabı

Samsung Klavye Durduruldu Hatası

Son zamanlarda bazı kullanıcılar Samsung klavye durduruldu hatası alıyor. Bu sorunun birden fazla çözümü olsa da hepsi işe yaramayabiliyor. İşte sizler için Samsung klavye durduruldu hatasına karşı 3 çözüm.

Samsung kullanıcıları son zamanlarda herhangi birine mesaj atarken Samsung Klavye Durduruldu hatası alıyor. Bu sorunun kaynağı tam olarak bilinmese de birçok çözüm yöntemi vardır. Genel olarak bu tip hatalar arkaplanda çökme, yanıt vermeme gibi hatalar üzerine ortaya çıkmaktadır. Bu yazımızda bu sorunun çözümlerini bulacaksınız.

Samsung Klavye Durduruldu Hatası 1. Çözüm

Samsung Klavye Durduruldu Hatası 2. Çözüm

Genel olarak android cihazlarda bu tip yazılım hataları çokça görülmektedir. Ve çözümleri de her zaman vardır. Bu sorunun en basit çözümünden birisi ise Google Play Store’dan bir klavye uygulaması indirmektir. Google Play’de en popüler klavye uygulamalarından birisi olan Microsoft Swiftkey Klavye uygulamasını cihazınıza indirerek Android Klavyeyi devre dışı bırakıp bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Telefonumun klavyesi çalışmıyor ne yapmalıyım?

Cihaz klavye ayarlarından klavyenizi deaktif edip tekrar etkinleştirin. Bu sorununuzu çözmediyse güncellemeleri kontrol edin veya yeni bir klavyeye geçin.

Samsung klavye durduruldu ne yapmam lazım?

Rehberimizdeki adımlar işinize yaramadıysa klavyenizi ayarlar sekmesinden zorla durdurun. Ve cihazınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Tıkla ve Bizi Oyla
[Toplam: 1 Yıldız: 5]
Exit mobile version